Haber

AK Parti Kayseri Milletvekili Yıldız, Elazığ’da eğitimcilerle buluştu Açıklaması

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, “En büyük yatırımın yol, su, köprü, elektrik, enerji ve ulaşımdan daha önce insanımıza yapılan yatırım olduğunu hepimiz biliyoruz.” dedi.

Yıldız, İlim Yayma Cemiyeti’nde düzenlenen Eğitime Destek Platformu Toplantısı’nda eğitimcilerle bir ortaya geldi.

Yıldız, yaptığı konuşmada, değişen bir dünyada toplumların değişmeyen kıymetleri de olduğunu söyledi.

Bu pahaların korunması, vatanına ve milletine hizmet eden gençlerin yetiştirilmesiyle alakalı hususlarda istişareler de bulunmak istediklerini tabir eden Yıldız, şunları kaydetti:

“En büyük yatırımın yol, su, köprü, elektrik, enerji ve ulaşımdan daha önce insanımıza yapılan yatırım olduğunu hepimiz biliyoruz. Çünkü kısa bir dünya hayatı, sonsuz ve ebedi bir ahiret hayatı var. ‘Hem ahiretini hem de dünyasını düşünebilen, onu beraberce uygulayabilen insanlardır’ buyuruluyor. O yüzden biz de inşallah bu kıvamı tutturmaya çalışıyoruz.” dedi.

Konuşmaların akabinde basına kapalı gerçekleşen toplantıya, Vali Yardımcısı İsmail Alsancak, Belediye Lider Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Eğitim Birsen Elazığ 1 Nolu Şube Lideri İbrahim Bahşi, Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Abdulsamet Eren, Vilayet Müftüsü Selami Aydın, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ilçe ulusal eğitim müdürleri, ilçe müftüleri ve kurum müdürleri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu