Haber

Bayraklı’da yaz spor okulları başlıyor

Her yıl binlerce çocuğu spor okullarında buluşturan Bayraklı Belediyesi, bu yıl 21 branşta 7’den 70’e herkese spor imkanı sağlayacak. Bu kapsamda 3 Temmuz’da başlayacak yaz spor okullarına 5 yaş ve üstü öğrenciler ile yetişkinler katılabilecek.

GENÇ SPOR BIRAKIN
Bayraklı Belediyesi’nin yaz döneminde çocukların gelişimine katkı sağlayan, yaz tatillerini sporla geçirmelerini sağlayan, yetişkinlere de sağlıklı yaşamın kapılarını araladığı futbol, ​​basketbol, ​​voleybol, atletizm, tekvando, jimnastik, badminton, tenis, bale, kick boks, karate, güreş, zumba, pilates, aerobik, turşu, bocce ve yoga dersleri verilecek. Ayrıca özel gereksinimli sporcular için tenis, turşu ve basketbol kursları düzenlenecek. Başvurular Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisi’nde yapılacak. Kurslar hakkında detaylı bilgiye 02323712300 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir.

HERKES İÇİN SPOR
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı Belediyesi olarak gençlerimiz için her alanda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yaz spor okulları ile her yıl binlerce sporsever gencimizi ve çocuğumuzu buluşturuyoruz. Çocuklarımız, kendilerine fırsat verildiğinde neler başarabileceklerini bize gösteriyorlar. Eğitim ve spora verdiğimiz takviyelerin karşılığında elde ettikleri başarıları görmek hepimizi gururlandırıyor. Spora ve sağlıklı yaşama destek amacıyla belediyemiz bünyesinde açılacak olan yaz spor okullarına herkesi bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ortakoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu