Haber

EMITT 2023’e İznik Damgası Atacak

İznik Belediyesi, bu yıl 26.’sı düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e katılacak. İznik, EMITT 2023’e tüm varlığıyla damga vuracak.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT, 12-15 Nisan 2023 tarihleri ​​arasında 26. kez dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicisini TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırlamak için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

İZNİK EMITT’TE FARK YARATACAK

Eşsiz doğası ve binlerce yıllık tarihi ile Marmara Bölgesi’nin en büyük gölüne sahip olan İznik EMITT 2023 bu fiyatlarla fark yaratmaya hazırlanıyor. İddiayla ilgili açıklama yapan İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, “İznik, dünyada ender bulunan bir açık hava müzesi. Doğası, tarihi, gölü, sebze ve meyve çeşitliliği ile ülkemizin fark yaratan bir ilçesidir. Biz bu bedelin bilincindeyiz ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle göreve geldiğimiz ilk yılda hazırlıklarımızı yaptık ve 2020 yılında EMITT’e katıldık. Burada yaptığımız işbirliğinden ilçemiz çok faydalandı. Şimdi sıra EMITT 2023’te. Pandemi ile değişen turizm tercihleri, İznik gibi yerlere ilginin arttığını bizlere gösterdi. Bu yıl ilçemizi tüm değerleriyle sektörün tüm temsilcileriyle buluşturmak için EMITT 2023’te yerimizi alıyoruz. EMITT, ülke tanıtımına, turizm sektörünün gelişmesine ve ivme kazanmasına katkı sağlarken, ülkemizde tatil anlayışının belirlenmesinde de etkin rol oynuyor. Hem katılımcılar hem de tüketiciler için bir sektör okulu olan EMITT, bu yıl tüm katılımcılar için değer yaratacak, faydalı içerikler ve işbirlikleri ile sektöre yön verecek. 12-15 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleşecek olan fuarda tüm katılımcıları Salon 8-8475’te yer alacak İznik Belediyesi standına davet ediyorum” dedi.

EMITT 2023’ün geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleşmesi planlanırken, ülkemizi derinden sarsan ve 11 ilimizi etkisi altına alan deprem felaketi nedeniyle Nisan ayına ertelendi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu