Yaşam

Sofar’ın Ruhu ve Müziğin İyileştirici Gücü Bir Arada: Depremzedelere Özel Konser

Sanat dünyası, depremzedeler için yardım seferberliğini sürdürüyor. Müziğin yumuşatıcı ve birleştirici gücü Sofar’ın ruhuyla buluştu ve bu kez depremzedelerin yardımı için icralar seferber oldu. Sofar Ankara ve Sofar İzmir toplulukları bir araya geldi ve 26 Mart’ta depremzedeler için eş zamanlı 2 özel konser düzenlendi. Bağış ve yardım için dünyaya çağrı yapıldı.

Sofar Ankara ve Sofar İzmir işbirliğiyle 26 Mart’ta müziğin birleştirici gücü harekete geçti.

Sofar Ankara ve Sofar İzmir, Sofar Sounds’un katılımıyla 26 Mart’ta depremzedeler için özel bir konser verdi. Goethe-Institut Ankara ve Shadow Studio İzmir’de eş zamanlı düzenlenen etkinliklerde çok sayıda sanatçı sahne aldı.

İhtiyaç Haritası ile birlikte depremzedelere yönelik yardım çalışması gerçekleştirildi.

Depremzedeler için etkinlikler düzenlemeye devam eden İhtiyaç Haritası, bu özel konser için Sofar Sounds ile iş birliği yaptı. Sofar Sounds’un her etkinliğinde olduğu gibi ortaya muhteşem performanslar ve büyüleyici ambiyanslar çıktı.

Yurt dışından da misafirler vardı.

Canlı bağlantılar kuruldu, dünya çapından katkıda bulunanların eklenmesi ve müziğin birleştirici gücü ile bağışlar arttı.

Dinleyicilere mükemmel deneyimler vaat eden Sofar Sounds Ankara’da ambians muhteşemdi.

Canlı performanslarıyla izleyenleri büyüleyen Gorilla Reggae Band, Tuğçe Doğu ve Barış Demirel, Ankara Goethe-Institut’ta sahne alıyor;

Sofar Sounds İzmir ekipleri de muhteşem bir organizasyonla şiir tadında performanslara imza attı.

Sofar İzmir’de Shadow Studio’nun mükemmel ambiyansında Deniz Tekin, Yasak Helva ve Irmak Tunay sahne aldı. Konserler yine hepimizi büyüleyen türdendi…

%100 Müzik her zamanki gibi Sofar sahnelerindeydi.

Sofar Ankara ve Sofar İzmir sahnelerinde depremzedeler için eş zamanlı düzenlenen iki özel etkinlikte de her zamanki gibi %100 Müzik vardı.

Tüm bu düzenlemelerin arkasında büyük bir grup var!

Süper bir atmosfer ve dayanışmanın gücüyle bu gece Sofar Sounds Ankara ve Sofar Sounds İzmir etkinliklerinin arkasında kocaman bir ekip var. Bu ambiyansları yaratan ve işbirliğini müziğin gücüyle birleştiren ekiplerin emekleri sonucunda harika anılar ve sona eren bir Sofar konserinin hüznü etrafımızı sardı…

sarikamis-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu